giriş
Veli Bilgileri
Adı-Soyadı
E-Posta
Telefon
GSM
Öğrenci Bilgileri
Adı-Soyadı
Doğum Yılı
Kodu Giriniz
Kampüs Seçin
Sınıf Seçin

Bizden Haberler

haber

YGS'DE REKOR BAŞARI!

ÖSYM’nin her yıl yayınladığı YGS/LYS Okul başarı puan sıralamasına göre 2013 yılında olduğu gibi 2014 yılında da üniversiteye giriş sınavlarında şampiyon Doğa Koleji oldu. 2014 YGS Sınavı'nın açıklanan öğrenci puanlarına göre Doğa Koleji öğrencileri kırılması zor bir rekora imza attı.


Devamı...
google
twitter
facebook
  • Doğa'da Bir Gün Anne Babalar Kulübü...

    Eğitim sistemimizi tasarlarken çocuklarınız için kurduğunuz hayallerden ilham aldık. Kendine güvenen, geleceğe iz bırakacak bireyler yetiştirme yolunda başka hiçbir yerde olmayan yepyeni bir eğitim anlayışı ile tüm duvarları yıktık. Onları ve hayallerini sınıfların dışına çıkardık. Dokunarak, hissederek, yaşayarak hem kendilerini hem de dünyayı keşfetmelerini sağladık. Kısacası onları Doğa ile tanıştırdık.

  • Doğa ile Mümkün…

    Doğayı temel alarak geliştirilen eğitim konseptiyle, klasik kalıpları yıkarak eğitimde "yaparak ve yaşayarak öğrenme" anlayışını sistemleştiren, başarıyı "eğitim hayattır" cümlesiyle tanımlayan Doğa Koleji; öğrencilerini sadece akademik anlamda değil her alanda geliştiriyor ve hayata hazırlıyor…

  • Doğa'da Ekoloji Dersi…

    Doğa Konseptli Eğitim Modeli'nin ayrılmaz bir parçası Ekoloji dersi ile çocuklara çevre kültürü ve yönetimi konularında farkındalık oluşturuyor. Okulumuzdaki bütün sınıflarımız, ekolojik yaşam alanımız. Öğrencilerimiz ekoloji dersinde aldıkları bilgiler ile kendi ekolojik alanlarının planlamalarını gerçekleştirip, doğa ile iç içe olmanın keyfini dersleri esnasında çıkartabiliyorlar.