Doğa Koleji Lise Eğitimi

Geleceğin Liderlerini Yetiştiren Eğitim - t-MBA


Doğa Koleji'nde Geleceğin Liderleri YetişiyorDoğa Koleji Anadolu Liseleri’nde uygulanan t-MBA, öğrencileri geleceğin liderleri olarak hayata hazırlıyor. İşletme yüksek lisans programının lise öğrencilerinin düzeyine uyarlanması ile oluşturulan t-MBA (teenager MBA), Doğa Koleji tarafından geliştirilmiş ve dünya eğitim sistemine kazandırılmış bir eğitim programı olarak öğrencileri yetenek ve eğilimleri doğrultusunda üniversiteye ve hayata hazırlıyor. t-MBA ile yetişen lise öğrencileri donanımları ve yetkinlikleri sayesinde üniversite eğitiminden en üst seviyede faydalanarak mezun oluyor ve hayata önde başlıyorlar.

t-MBA ile öğrenciler;


t-MBA Diploması Nerelerde Geçerli?

Bu diplomayla Türkiye’de ve dünyada ki birçok üniversite belli derslerden muaf tutuluyor, ek kredi kazanıyorlar. Yabancı dil seviyeleri, sosyal becerileri ve özgüvenleriyle fark yaratan Doğa Koleji Anadolu Lisesi mezunları, öğrencilik hayatları boyunca oluşturdukları portfolyolarının zenginliği ile üniversitelerden burs kazanıyor, yurt dışındaki üniversitelere öncelikli kabul ediliyor ve üniversite hayatları boyunca farklarını ortaya koyup başarı ile mezun olarak hayata önde başlıyor.

Lise Kayıt Bilgilendirme Formu

Sizinle iletişime geçmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Veli Bilgileri

Öğrenci Bilgileri

Notunuz

LİDERLİK KENDİ PROJELERİNİ YÖNETMEKLE BAŞLAR

Dijital Dünyanın Liderleri Yetişiyor

Dijital Dünyanın Liderleri Yetişiyor

Lise öğrencileri geleceğin dünyasına teknolojiyi sadece en iyi kullanan bireyler olarak hazırlanmakla kalmıyor, dijital dönüşüme liderlik edecek donanımla yetişiyor.

Doğa Koleji Anadolu Liseleri için tıklayın.